Pozvěte nás

Besedy se správcem fondu

Jedním z úkolů správce fondu je zajišťovat komunikaci s dárci a prezentovat činnost fondu na veřejnosti a zvláště ve farnostech. Zároveň tato setkání slouží jako jeden ze zdrojů zpětné vazby. Besedy ve farnostech se konají se souhlasem duchovního správce farnosti.

Setkání mají obvykle tuto podobu:

• krátká prezentace fondu na konci mše svaté nebo beseda po nedělní mši,
  • beseda např. v rámci farního shromáždění nebo farní kavárny

Setkání u sv. Augustina v Brně

Pokud máte zájem o setkání se správcem fondu, kontaktujte nás.

Plánované návštěvy farností v roce 2017

•   7. 5. Mohelno, Rouchovany, Dukovany
  • 14. 5. Kunštát na Moravě, Sebranice
  • 21. 5. Prosiměřice
  • 28. 5. Čejkovice
  •   4. 6. Deblín, Křoví
  • ...

Propagace ve farnostech

Hledáme ochotné  spolupracovníky, kteří by pomáhali, po dohodě se svým duchovním správcem, šířit myšlenky donátorství a pomohli s propagací fondu a registrací donátorů.

Propagace

Uskutečněné návštěvy farností

Troubsko, Batelov, Velké Meziříčí, Křetín, Sulikov, Bohuňov, Mutěnice, Slavonice, Lelekovice, Vranov u Brna, Kunštát na Moravě, Jaroměřice nad Rokytnou, Třešť, Vrbice, Rousínov, Drásov, Čebín, Štibořice, Nikolčice, Pozořice Brno-Bystrc, Brno-sv.Augustin, Milonice, Dobročovice, Nemotice, Plenkovice, Šumná, Ivančice.

beseda